KURUMSAL

Kurumsal

FirmamIz 1981 yılında mobilya imalat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 16 yıl bu sektörde çalıştıktan sonra 1997 yılında Türkiye’de Kayseri’nin adından iftiharla bahsedeceği çelik kapı sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Türkiye’de 81 ilde 21 yıllık tecrübesiyle halen çelik kapı sektöründe hizmet vermekteyiz.

Ürün yelpazemiz içerisinde laminoks panel kapılar,lüks kabartma panel kapılar, klasik ahşaplar bulunmaktadır. 2014 yılında ürün yelpazemize laminoks baskı imalatınıda kendi bünyemizde yapmaya başladık.

“Her zaman müşteri memnuniyeti” ilkesini benimseyen firmamız, Çelik Kapı sektöründeki yenilikleri ve değişimi takip ederek kendini sürekli geliştirmiştir.

Atılım Ahşap Çelik Kapı

 1. 1
  Kaliteli Ürün

  Kapı imalatında gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, ARGE ekibiyle en modern kapıları sizler için imal ediyor.

 2. 2
  Profesyonel Kadro

  İşinde profesyonel ekibimizle sizlere daima en iyi ürünü sunmanın gayreti içerisindeyiz. Kapı İmalatında Öncü Firma

 3. 3
  Zamanında Teslim

  Kapı siparişlerinizi istediğiniz özelliklere uygun olarak imal edip sizlere söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

 4. 4
  Ekonomik Fiyat

  Kredi kartı ve uygun ödeme seçeneklerimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bize uğramadan kapı almayın.

  FirmamIz 1981 yılında mobilya imalat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 16 yıl bu sektörde çalıştıktan sonra 1997 yılında Türkiye'de Kayseri'nin adından iftiharla bahsedeceği çelik kapı sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.Türkiye’de 81 ilde 21 yıllık tecrübesiyle halen çelik kapı sektöründe hizmet vermekteyiz.

  ADRES

  Organize Sanayi Bölgesi 22. Cadde No:19 Melikgazi \Kayseri

  TELEFON

  +0352 311 30 95

  E-MAIL

  info@atilimahsap.com